Reklam
Reklam
Kardinal Namaz Kılar mı?
Necati Kavlak

Necati Kavlak

Kardinal Namaz Kılar mı?

23 Eylül 2016 - 11:02

 

Yazının başlığını önce, Başı  Secdeye Değen, Herkes Müslüman mı koymuştum;  sonra Kardinal namaz kılar mı diye değiştirdim.

Her  Allah diyenin, başı beş vakit  secdeye değenin ve de salya sümük gözyaşı ile vaaz verenlerin; müslümanlıkla hiç alakası olmadığını onlarca şehit vererek hep birlikte yaşayarak:  gördük!

Yüce Allah Nelere Kadir?

15 Temmuz’dan beri, yazılı basın, görsel medya, kiralık kalemler; soytarılığı iş edinenler, yeşil dolara tapanlar ve de  Vatan- Millet sevdalıları  FETÖ ile yatıyor , FETÖNÜN koynunda  sabah ediyorlar.

Ne hazin!

Düşman Türkiye’nin  İstiklal ve Cumhuriyetine kast etmiş, din kisvesi altında aziz vatanın, laik kurumları ele geçirilmiş; ordusu sahte imamların sahte rürbelilerinin eline geçmiş: Devletin köşe başları (imam) kısveli ve kod adlı vatan haini çeteler tarafından bir fiil tutulmuş!

İktidara sahip olanların, gaflet ve delaleti; Anadolu’yu Türk yurdu olma kimliğini tehlikeye düşürme noktasına geldiği halde: hezimetten kahranlık yaratma senaryosu  yazarak günü kurtarma, keten helvayı yakmadam yemenin peşinde. 

Bu ne gaflet?

Meğer, Vatan  işgal edilmişte  biz gece gündüz ayakta uyuyormuşuz…

Göz altına alınanların, mahkeme önüne çıkartılananların sayısı  yüzbinlerle teleffuz ediliyor.

Açığa alınanlar, işten el çaktirilenler ve meslekten tart edilenlerin haddini hesabını bilen yok!

Terörist ilan edilen adamı, burnunda sümük gözünde yaş; ağzında salyayla ekranda görünce acıyıp  sadaka veenler; salyalı adamı, Karun kadar mal mülk sahipmiş etmiş.

Ayrıca Türkiye’nin  rejimini değiştirmeye kalkacak, laik demokrasiyi  şeriata ya da irticaya dönüştüreceğine inanacak kadar, şuursuz ve  hainleştirmiş!

“Savcı Zafer Dur'un hazırladığı iddianamede Türk Silahlı Kuvvetleri (TSK) içinde FETÖ örgüt üyelerinin general kadrosunda 150, subay kadrosunda 10 bin, astsubay kadrosunda 12 bin kişi olduğu vurgulanmış,”

Yazık!

Biz de Türk Silahlı Kuvvetlerini hem Peygammer ocağı, hem de Atatürk ve Atatürkçülüğün kalesi zannediyorduk.

Yine, Savcı Zafer Duru’nun iddanemesine  göre “ Gülen’in, 1998’de Vatikan’da görüştüğü papa tarafından “GİZLİ KARDİNAL” olarak atandığına yer verilmiş.”

Görüyorsunuz değil mi?

Her Allah diyenin İslam veya Müslüman  olamayacağı gibi,  islama ihanet için görevlendirilebileceği  iddianame ile delillenmiş ve kayıtlara geçmiş.

Şimdi gelde, Mehmet Beşeri’nin kulaklarını çınlatma. Yazdığı “Şifre Bizim Ölülerimiz” isimli kitabında açık açık Din adamı kisvesi altında binlerce misyonerin varlığını yazmıştı.

Hatta Camilerimizdeki bir çok imamın İslamiyeti sulandırmak, inanları dinden soğutmak  için görevli misyonerler olduklarını dillendirmişti…

Görüyorsunuz  değil mi?

Mustafa Kemal Atatürk’ün “Zeki” diye tanımladığı Türk milleti gece gözleri kapalı, gündüz de gözleri açık  ayakta uyuyor.

Türk ve islam düşmanları, hurefeleri: araştırmayan, incelemeyen; okuyup yazmayan  insalara din diye susuz içiriyor.

Böyle giderse, cemaat imamları ne devlet bırakacak ne de inanç bırakacak milletin elinde.

Yazılı basına manşet olmuş birkaç haber başlığını tırnak içinde vermek şart oldu.

Bu haber başlıklarını, gözden kaçıranlar bir göz atmalı ki, din adına milleti nasıl kandırdıklarını; Allah adına nasıl da soyup soğana çevirdiklerini: gözleriyle görmeli, kulaklarıyla dumalı.  

“İsmailağa cemaatinde dolandırıcılık şoku”

“ Sadece İstanbul’da İsmailağa cemati adına; 35 binden fazla esnafın işyerine kumbara bırakarak günlük binlerce lira para toplamış”

Kim? İsimi var da yazmadım.(Hürriyet)

Elbette para toplayanların lüks içinde bir hayat sürdüğünü söylemek gerekmez, arif olan anlar.

'İtirafçı Nurettin Veren FETÖ’den ayrılırken 750 bin dolar aldı'

FETÖ’nün mal varlığı 150 Milyar dolar olarak hesaplanmış!

“ Vakıflar, medya kuruluşları, eğitim kurumları, finas şirketleri ve patron kulüplerinin başını çektiği cemaat  yapılanmaları arasında irili ufaklı binlerce marka” ( doğruhaber)

Türkiye Diyanet Vakfı’nın dünyanın en zengin vakıflarından biri olduğunu bilmeyen var mı?

Şimdi bir söğüt gölgesine  oturun!

 Şapkanızı  dizinizin üstüne koyun. 

Elinizi  başınıza dayayın ve  düşünün…

Milletşn kahır ekseriyeti yoksullukla iç içe yaşar, askari ücretle yarı aç yarı tok yaşamaya çalışırken, Cemaatlerin, dinle uğraşanların hepsi, deyim yerindeyse paraya para demiyor?

Ekonomik veriler,her geçen gün zenginlerle yoksullar arasındaki makasın zenginlerden yana daha çok açılıdığını rakamsal olarak ortaya koyuyor.

Biliyorum okuma alışkanlığımız yok, okumayı sevmiyoruz; sevmiyoruz da, din diye arkasına düştüğümüz cehalet uzmanlarının dillendirdiği ” “hala akıl etmiyor musunuz” ayetini de hiç duymadık mı?

Atatürk’e kin ve nefret besleyen, inancını sorguluyan  gizli kardinalın iş ve inanç ortakları, Atatürk’ün 100 yıl sonrasını nasıl okuduğuna aklınız erdi mi?

 

 

 

Bu yazı 9320 defa okunmuştur .

YORUMLAR

  • 0 Yorum