Venüs Başak burcunda: Armudun sapı üzümün çöpü…

Venüs 30 Ağustos'a kadar Başak burcunda. Bu dönemde kolay kolay kimseyi beğenmeyebiliriz. Armudun sapı, üzümün çöpü derken evde kalabiliriz. Aman dikkat!

Venüs Başak burcunda: Armudun sapı üzümün çöpü…

Venüs 30 Ağustos'a kadar Başak burcunda. Bu dönemde kolay kolay kimseyi beğenmeyebiliriz. Armudun sapı, üzümün çöpü derken evde kalabiliriz. Aman dikkat!

 Venüs Başak burcunda: Armudun sapı üzümün çöpü…
05 Ağustos 2016 - 11:44
Reklam

5 Ağustos Cuma itibari ile ilişkileri, sevgiyi, aşkı, beğeniyi, mutluluğu, flörtü sembolize eden gezegen Venüs Aslan burcundan çıkıp Başak burcuna geçiş yapıyor ve bu seyahati 30 Ağustos’a kadar sürecek.

Venüs’ün Başak burcunda olduğu bu süreçte ilişkilerimizde daha temkinli, gerçekçi ve abartıdan, duygusal çıkışlardan uzak olacağız biraz. Venüs Başak burcunda çok güçlü olmadığı bir pozisyondadır. Bu yüzden ilişkilerde sevginin akışı, ifadesi veya kabul etmesi biraz zorlaşabilir. Bu dönemde ilişkileri çok daha iyi bir noktaya taşımak için sıkça eleştirebilir, sorun arayabilir, kusurları gidermek için kolları sıvayabiliriz. Bu dönem dikkat edilmesi gereken nokta, kendinizi değersiz hissettirecek kadar aşırı ve gereksiz eleştiri yapmamak. Örneğin; ben şöyle şöyle olduğum için zaten o bana bakmaz, benim şuyum eksik o yüzden benle ilgilenmez demeyin arkadaşlar. Bu süreçte adeta bir arıza mıknatısı gibi sürekli hayatının düzene girmesi gereken insanları hayatlarımıza çekebiliriz.

Bu süreçte ilişkilerden beklentilerimiz daha çok ortak tema yakalamak ve bir ilişki için emek vermek olacaktır. Gerçekten özen, emek göstermeden ilişki olmaz diyerek, karşımıza çıkan herkesin üstüne atlamayacağız, emek verdiğini görmek isteyeceğiz. Venüs Başak burcunda iken, ilişkilerin ana teması aslında “yarar sağlamak” üzerine olacaktır. Salt duygu ve romantizm dinamiği ile olmayacaktır. Giyimde, kuşamda, günlük kıyafetlerde artık renkli, parlak, gösterişli kıyafet ve renkler yerine, sade, şık, temiz, göze batmayanlar tercih edilir. Mevcut ilişkilerde fedakarlık ve yardımcı olma hissi ön planda olacaktır. Partnerimize, eşimize yardımcı olmak için tüm kaynaklarımızı kullanırız. Tabi bu dönemde bizler de kolay kolay birilerini beğenmeyeceğiz, armudun sapı, üzümün çöpü derken evde kalabiliriz. :)

Derlenmek, toparlanmak, kendinize sağlık kontrolü yaptırmak, vücut bakımı ve beslenmenize özen göstermek için harika bir süreç olacaktır. Venüs’ün Başak burcundaki seyahati sürecinde, hayatımızdaki dağınıklıklardan kurtulmak, işe yaramaz şeyleri çöpe atmak, kıyafet detoksu yapmak için idealdir. Rejim yapmak, doğal ürünler kullanarak arınma sağlamak Venüs Başak'tayken yapabileceğiniz en keyifli aktivitelerdendir. İlişkilerimizde endişeli ve kuruntulu olmaya daha eğilimli oluruz, ama yapmayın, yıpratmayın kendinizi de partnerinizi de. Venüs/Başak dönemi diyet için en verimli dönemdir arkadaşlar 30 Ağustos’a kadar.

Bu haber 1448 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum