Hürriyet'e playboy damat

Hürriyet Ankara Temsilcisi Hande Fırat'ın 'çıt çıt'ının kimliği sonunda belli oldu. Fırat iş adamı Murat Özvardar'la nişanlandı. İkilinin nişanını ise eski bakan Egemen Bağış duyurdu.

Hürriyet'e playboy damat

Hürriyet Ankara Temsilcisi Hande Fırat'ın 'çıt çıt'ının kimliği sonunda belli oldu. Fırat iş adamı Murat Özvardar'la nişanlandı. İkilinin nişanını ise eski bakan Egemen Bağış duyurdu.

Hürriyet'e playboy damat
01 Temmuz 2017 - 18:24
Reklam

15 Temmuz Fethullahçı darbe girişimi sırasında Erdoğan ile Facetime üzerinden canlı yayın yaparak yıldızı parlayan Hürriyet gazetesi Ankara Temsilcisi Hande Fırat, iş adamı Murat Özvardar ile nişanlandı. Çiftin nişan haberini Egemen Bağış Twitter'dan duyurdu.

Hürriyet gazetesi Ankara Temslcisi Hande Fırat, iş adamı Murat Özvardar ile Bodrum’da nişanlandı. Çiftin nişan yüzüklerini ise Egemen Bağış taktı. Bağış, Twitter'dan, "Kardeşlerimiz gazeteci Hande Fırat ile işadamı Murat Özvardar'a nişan yüzüklerini taktık. Yeni nişanlı çifte ömür boyu mutluluklar diliyorum" ifadelerini kullanarak nişan fotoğraflarını paylaştı.

DÜĞÜNÜ AYDIN DOĞAN MI YAPACAK?

Hande Fırat, 15 Temmuz gecesi darbe girişimi sırasında Erdoğan ile Facetime üzerinden canlı yayın yapmıştı. Facetime görüşmesiyle Atın Kelebek’te ‘yılın medya ödülü'nü kazanan Fırat, ödülünü patronu Aydın Doğan’dan almıştı. Aydın Doğan, ödül tören sırasında “Hande, 15 Temmuz akşamı Cumhurbaşkanı'yla (Erdoğan) görüşeceğini söyleyince 'Bunu yaparsan çok mutlu olurum, sana istediğin yerde düğün yaparım, ev eşyalarını bile ben alırım' dedim" demişti.

Aydın Doğan’ın bu çıkışından sonra Hande Fırat’ın sır gibi sakladığı ilişkisi günlerce konuşulmuş "Çıt Çıt" hakkında çeştl spekülasyonlar yapılmıştı.

MURAT ÖZVARDAR KİMDİR?

İş adamı Murat Özvardar yaptığı işlerin yanı sıra özel hayatıyla da gündemde olan bir isim. Özvardar yaz aşķı Esra Özkan'ı ikizi  Berna Özkan'la aldatmış, Esra Özkan da durumu ikizinin eşi Korcan Karar'a bildirmişti. Karar eşine açtığı davayı ilk celsede kazanarak boşanmıştı. Öte yandan 1998 yılında yapılan bir uyuşturucu operasyonunda Özvardar da gözaltına alınmış, uyuşturucu madde bulundurmak suçundan yargılanmıştı.

HANDE FIRAT KİMDİR?

10 Eylül 1974'te Ankara'da doğdu. Ankara Tevfik Fikret Lisesi’ni bitirdikten sonra, Ankara Üniversitesi Radyo Televizyon Bölümü’nden mezun oldu.

Üniversitede okurken çalışmaya başladı. Bülent Çaplı'nın dersinde Baki Şehirlioğlu ve Murat Yetkin'i dinledi; ATV ya da Kanal D'de staj yapma şansı doğdu.

Kanal D’de yaptığı stajla televizyonculuk hayatı başladı. Sırasıyla Kanal D, NTV ve BRT‘de çalıştı.

1999 yılının Kasım ayında da başbakanlık muhabiri olarak CNN TÜRK'te başladı.

Depremler, afetler, suikastler, siyasi krizler, uluslararası krizler, zirveleri takip etti.

Türkiye'nin yoğun gündeminde temposu düşmeyen televizyon haberciliğini CNN TÜRK'te başarıyla sürdüren Fırat, CNN TÜRK Ankara Haber Müdürü görevinin ardından, 2011 yılında CNN TÜRK Ankara Temsilcisi görevine getirildi.

2014 yılında ise Kanal D’nin de Ankara Temsilciliğine getirilerek, Doğan TV Ankara Temsilciliğine atandı.

Fırat’ın 2005 doğumlu Nehir isimli bir kızı var.

Hande Fırat , Fransızca ve İngilizce biliyor.

Kitap okumayı ve film izlemeyi seviyor.

Pilates tutkunu Fırat, resim yapıyor.

Evinin bir bölümünü stüdyoya çeviren Hande Fırat yağlıboya çalışıyor.

Bu haber 3279 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum