CHP’lilerden Erdoğan’a flaş davet!

Cuımhurbaşkanı Erdoğan'ın, CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu ve CHP İstanbul milletvekili Enis Berberoğlu'nu hedef alan açıklamalarına ilişkin sosyal medyada "Erdoğan Kılıçdaroğlu ile canlı yayına var mısın?" kampanyası başlatıldı.

14 Ağustos 2017 - 01:42
Reklam

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, “İçeriden değişik haberler alıyorum. ‘Buradan çıktım çıktım, çıkmadığım takdirde açıklamalarda bulunacağım' diyor içerideki zat. Bütün bunlar bir FETO taktiğidir. Ana muhalefetin başındaki zat, ülkesinin aleyhine işlediği bir suçtan dolayı halen cezaevinde bulunan milletvekili ile ilgili konunun kendisine kadar ulaşmasından endişe ettiği için şimdiden ön almaya, suyu bulandırmaya çalışıyor. Eğer yakında, bu içeride olan zat ile alakalı Kılıçdaroğlu’nun bağlantısı çıkarsa şaşmayın ha…” demişti.

Erdoğan'ın bu ifadelerine önce CHP Sözcüsü Bülent Tezcan yanıt verdi,  “AK Parti Genel Başkanı, bir kumpas itirafında bulunmuştur. Enis Berberoğlu üzerinden haksız bir biçimde hem Enis Berberoğlu’nu rehin alan ve cezaevine koyan hem de haksız bir şekilde CHP’ye ve Genel Başkanına dönük bir büyük kumpasın aslında ikrarıdır bu. Bunlar FETÖ taktiğidir diyor, FETÖ taktiği tam da kumpas taktiğidir. AK Parti iktidarı önce FETÖ ile beraber Balyoz, Ergenekon gibi kumpasları kurdular. Şimdi FETÖ ayağı yok, FETÖ ayağı olmadan demek ki iktidar kanadı bu yeni kumpasın tezgahlayıcısı” demişti.

KAMPANYA BAŞLATILDI

Bu karşılıklı açıklamaların ardından CHP milletvekilleri öncülüğünde sosyal medyada kampanya başlatıldı.

CHP'liler, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile canlı yayına çıkmaya çağırdı.

Bu haber 14316 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • hayaldenizi
    11 ay önce
    Çıkamaz! Ne Kılıçtaroğlu ne de sıradan bir CHP Milletvekili ile Halkın önüne çıkamaz. Neden mi? Bilir ki TV ekranı önünde, karşısındaki konuşmacının soracağı sorulara cevap veremez. Hesap vermek kolay mı? Bakmayın siz yandaş, basının önüne çıkıp kendi verdiği sorulara cevap vermeye benzemez.,
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Uçak tuvaletinde sigara içti, bin 717 lira ceza kesildi
Uçak tuvaletinde sigara içti, bin 717 lira ceza kesildi
'Çin 30 CIA ajanını infaz etti' iddiası
'Çin 30 CIA ajanını infaz etti' iddiası