Reklam
  • Reklam
Reklam

Çalık: Millete düşman olana düşman, dost olanı dost bildik

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Öznur Çalık,  "Korkmadık, yılmadık. Milleti saymayanı saymadık, görmeyeni asla görmedik.  Millete düşman olana düşman, dost olanı dost bildik. Biz gücümüzü milletten  aldık. Sadece ve sadece bir tek vesayete boyun eğdik, o da sadece milletin  vesayeti. Onun dışında kimseye boyun eğmedik, eğmeyeceğiz inşallah." diye  konuştu.

11 Eylül 2017 - 16:22
Reklam

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Öznur Çalık, Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci'nin de katıldığı  partisinin Hekimhan ilçe kongresinde yaptığı konuşmada, ilçeyi "AK Belediyecilik"  ile tanıştıramadıklarını belirterek, son yerel seçimlerde çok az bir farkla  belediye başkanlığını kaybettiklerini söyledi.

Gelecek seçimde Hekimhan'ın yerel yönetimini almak istediklerini ifade  eden Çalık, AK Parti'nin 16 yılda çok büyük başarılara imza attığını dile  getirdi.

AK Parti'nin Türkiye'yi daha adil ve huzurlu bir ülke yaptığını, bu  yöndeki çalışmalara da devam edeceklerini belirten Çalık, bu durumun dostlara  mutluluk verdiğinin, düşmanları ise çatlattığının altını çizdi.

Her türlü terör örgütüne karşı mücadeleye devam edeceklerini bildiren  Çalık, şunları kaydetti:

"CHP'nin Genel Başkanı soluğu Adalet Yürüyüşü'nde arıyor. Sonra  atletle fotoğraf veriyor. O da yetmiyor, gidiyor Ankara'ya, Avrupalı ablasına  Merkel'e tosluyor. CHP'nin Genel Başkanı'na söyleyecek çok sözümüz var ama biz  değil ona cevabı 2019'da  milletimiz verecek. CHP'li milletvekilli Sezgin  Tanrıkulu diyor ki, 'Bu S'lar, 'lar nereden çıktı'. Sen tarafını belirle  CHP'nin milletvekili, teröristten mi yanasın milletten mi yanasın? Askerden,  polisten, korucudan, şehidimizden, gazilerimizden mi yanasın teröristten mi  yanasın. O 'lar, S'lar teröristleri öldürmek için vardır. CHP Genel  Başkanı, milletvekiline tek bir ses çıkarmıyor."

Gümrük ve Ticaret Bakanı Tüfenkci ise düzenlenen olağan genel kurulun  hayırlı olmasını diledi.

Kurulduğu günden bu yana teşkilatlara emeği geçmiş ve hayatını  kaybetmiş herkese Allah'tan rahmet dileyen Tüfenkci, yeni görev alacaklara  başarılar temenni etti.

Konuşmaların arından yapılan seçimde, mevcut başkan Adil Ağcan yeniden  seçildi.

 

 

 

 

Reklam
Bu haber 243 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Akşener’e Üsküdar’da belediye engeli
Akşener’e Üsküdar’da belediye engeli
IMF, Türkiye için teyakkuzda!
IMF, Türkiye için teyakkuzda!